10 punktów podsumowujących spotkanie medialne wielosekcyjnej GieKSy

Dodano przez kosa | 8 marca 2018 19:15
Licznik odwiedzin: 1826

Dzisiaj w restauracji „Stare i Nowe” odbyło się medialne spotkanie wielosekcyjnej GieKSy. Związane było to z trójkolorowym weekendem, który czeka nas od piątku do poniedziałku. Zagrają po jednym razie siatkarze i piłkarze oraz dwukrotnie hokeiści.

W spotkaniu udział wzięli: prezes Tauron GKS Katowice Przemysław Plisz, trenerzy: Piotr Gruszka, Jacek Paszulewicz, Piotr Sarnik oraz zawodnicy: Marcin KomendaTomasz Midzierski i Tomasz Malasiński.

Spotkanie trwało około godziny i było podzielone na dwie części. W pierwszej przedstawiciele klubu krótko odpowiadali na pytania, a w drugiej można było z każdym z nich porozmawiać indywidualnie. Poniżej prezentujemy dziesięć puntów, które niech posłużą za podsumowanie.

  1. W spotkaniu z powodu choroby nie mógł wziąć prezes klubu Marcin Janicki. Życzymy dużo zdrowia!
  2. Swoje urodziny obchodził dziś trener Piotr Gruszka, który dostał od Macieja Blauta (kierownik ds. komunikacji) prezent od klubu. Przyłączamy się do życzeń!
  3. Bardzo ładnie o trójkolorowej rodzinie wypowiadał się wspomniany wcześniej trener Piotr Gruszka. Oprócz tego, że ma on duże obycie medialne i wie, co i kiedy powiedzieć, to z jego wypowiedzi biła szczerość. Trener siatkarzy mówił o tym, że z przedstawicielami innych sekcji widuje się w ostatnim czasie praktycznie codziennie. Przed rozpoczęciem spotkania Gruszka uciął sobie pogawędkę z Paszulewiczem – jakby na potwierdzenie później wypowiedzianych słów.
  4. Trener Jacek Paszulewicz i kapitan Tomasz Midzierski z respektem wypowiadali się o drużynie z Częstochowy, w której upatrują jednego z głównych faworytów do awansu. Wierzmy, że obaj w to wierzą, ale… można było odnieść wrażenie, że to było celowe, by ściągnąć presję z naszej drużyny. Taka mała gra psychologiczna. Brawo! Lubimy takie „smaczki”.
  5. Prezes Tauron GKS Katowice oraz przedstawiciele hokejowej drużyny zwracali uwagę, by nie lekceważyć Cracovii. To dalej jest mistrz Polski, a długa walka w ćwierćfinale z Unią Oświęcim o niczym nie świadczy.
  6. W drugiej części spotkania, gdy każdy z dziennikarzy mógł przeprowadzić indywidualne rozmowy, to my wykorzystaliśmy ten czas na wywiady z Jackiem Paszulewiczem i Tomaszem Midzierskim (ukażą się niedługo) oraz z Przemysławem Pliszem (szukajcie wywiadu w okolicach środy).
  7. Po spotkaniu każdy dziennikarz dostał podarunek od Tauronu. W firmowym worku znalazła się m.in. maskotka, notatnik i długopis. Bardzo miły gest!
  8. Mamy nadzieję, że takie spotkania będą odbywać się częściej, bo naprawdę ułatwiają pracę mediom. 
  9. Polecamy także restaurację „Stare i Nowe” – naprawdę ładne miejsce, którego nie znaliśmy wcześniej.
  10. Na sam koniec zamieszczamy wideo z kapitalnej akcji marketingowej klubu – natężenie GieKSiarskich emocji w mieście. To będzie TRÓJKOLOROWY weekend! 

.

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*