1. liga nadrabiała zaległości

Dodano przez GoT | 22 sierpnia 2012 21:56
Licznik odwiedzin: 1224

W dniu dzisiejszym, odbyły się dwa zaległe mecze 1. ligi.

Okocimski KS Brzesko przegrał z Cracovią 0:2, a gole dla podopiecznych trenera Stawowego zdobyli Dudzic w 52. minucie, oraz Zejdler w 59. Cracovia wygrała zasłużenie będąc drużyną zdecydowanie lepszą przez większość meczu. Spotkanie zostało rozegrane na stadionie Hutnika na Suchych Stawach. W doliczonym czasie gry czerwoną kartkę ujrzał Bartłomiej Dudzic, który podczas boiskowej szarpaniny uderzył rywala w twarz. Mecz obejrzało 1500 widzów. Warto wspomnieć, iż strzelec gola na 2:0 Łukasz Zejdler jest graczem wypożyczonym z Banika Ostrava.

W drugim spotkaniu Polonia Bytom, została rozbita na swoim stadionie, przez LKS Nieciecza 3:0. Gole strzelali Jakub Biskup w 45 minucie, Dariusz Pawlusiński w 61, oraz Andrzej Rybski w minucie 84. Ambitna postawa gospodarzy na nic się zdała. Piłkarsko Nieciecza bije Polonistów na łeb na szyję. Nieciecza po falstarcie u siebie z Sandecją, wybudza się z letargu i potwierdza spore możliwości. Polonii ciężko będzie znów nie spaść… Widzów na meczu: 1600