[WYWIAD] Mikołaj Łopuski po meczu z Belfast Giants

Dodano przez Adi | 13 stycznia 2019 00:04
Licznik odwiedzin: 985

TAURON KH GKS Katowice w drugim meczu turnieju finałowego Pucharu Kontynentalnego przegrał z Belfast Giants 4:2. O tym, czy nasi hokeiści wrócą do Polski z brązowym medalem, zadecyduje niedzielny mecz z HK Homel. Po meczu z gospodarzami turnieju Tabor porozmawiał z Mikołajem Łopuskim.

GieKSa.pl: Drugi dzień finału Pucharu Kontynentalnego i drugi mecz – dziś z Belfast Giants. Niestety przegrywamy te spotkanie. Coś na gorąco o tym meczu?
Mikołaj Łopuski: Wynik niezadowalający, ale każdy z chłopaków zostawił mnóstwo serca. Powalczyliśmy o zwycięstwo, zabrakło może trochę detali, wykorzystania sytuacji, które stwarzaliśmy, ale myślę, że był to dobry mecz i możemy chodzić z podniesioną głową.

Szwankowała dziś gra w przewagach, a także łapaliśmy dużo kar, czy według Ciebie to te dwa czynniki zadecydowały o porażce?
Dokładnie, ciężko nam dziś było wjechać od tercji podczas przewag, a nie wykorzystując ich ciężko wygrać. Dodatkowo praktycznie całą końcówkę graliśmy w osłabieniu.

Jutro gramy o trzecie miejsce z białoruskim Homel. Czy te dwie porażki w turnieju nie podetną wam skrzydeł?
Nie ma takiej możliwości. Już powiedzieliśmy sobie w szatni, że gramy jutro o zwycięstwo. Chcemy wygrać ten mecz i zająć trzecie miejsce. Dziś jeszcze się regenerujemy, a jutro gramy na 100%.

***


Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

c/ rejestrację z naszego linku w BetFan i wpłatę minimum 50 złotych,

d/ rejestrację z naszego linku w STS i wpłatę minimum 50 złotych,

e/ zakup plakatu formatu A3 ze strojami GKS Katowice.

Dziękujemy!

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*