Wsparcie Marka Trybusia!

Dodano przez kosa | 23 września 2022 15:36
Licznik odwiedzin: 610

Stowarzyszenie Kibiców GKS-u Katowice “SK 1964” zaangażowało się we wsparcie byłego hokeisty GieKSy Marka Trybusia.

Na internetowym portalu Zrzutka.pl została utworzona zbiórka (tutaj), której celem jest zebranie 7 tys. złotych na niezbędne sprzęty AGD tak, aby wyremontowane przez rodzinę Marka Trybusia mieszkanie, nadawało się do zamieszkania. 

Zbiórka potrwa 30 dni. Link do zrzutki -> https://zrzutka.pl/z/trybus. Zachęcamy do wpłat! Poniżej zamieszczamy opis zrzutki.

GieKSiarze!

Nasz były hokeista Marek Trybuś potrzebuje wsparcia. Dzięki pomocy życzliwych ludzi udało się ogarnąć dla Marka mieszkanie. Rodzina Marka przeprowadziła w nim remont, jednak potrzeba środków, aby dokonać niezbędnych zakupów sprzętu AGD, żeby nadawało się do mieszkania. Teraz jest potrzebne nasze wsparcie, tak żeby Marek mógł żyć w normalnych warunkach.

Marek Trybuś słynął na lodzie ze swojej błyskotliwej techniki, szybkości, strzelał ważne i piękne gole. Nigdy nie kalkulował, zawsze zostawiał serce i zdrowie na lodzie… Każdy Człowiek ma prawo upadać – siła tkwi w tych, którzy się podnoszą i walczą dalej.

Na chwilę obecną oceniliśmy potrzebne środki na kwotę 7000 złotych.

Każda złotówka się liczy! Cała GieKSa razem!

 

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

c/ rejestrację w Superbet z naszych banerów.

Dziękujemy!

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*