Ważne informacje ze sklepu kibiców „Blaszok”

Dodano przez kosa | 23 kwietnia 2020 08:00
Licznik odwiedzin: 299

Sklep kibiców „Blaszok”, mimo panującej w Polsce pandemii koronawirusa, stara się działać. Niedawno zachęcaliśmy Was do zakupu masek ochronnych (tutaj). Dziś przedstawiamy najważniejsze informacje organizacyjne.

Sklep jest nieczynny, ale codziennie prowadzone są wysyłki (na terenie Polski darmowa od 50 złotych po wpisaniu kodu: Blaszok). Odbiory osobiste są możliwe codziennie w godzinach 12:00-15:00, a kontakt ze sklepem możliwy jest mailowo, telefonicznie i poprzez Facebooka. Wkrótce możemy się spodziewać nowych gadżetów, także umożliwiających zakrywanie ust i nosa.

Poniżej prezentujemy pełną wiadomość z oficjalnego profilu sklepu na Facebooku (tutaj):

UWAGA! UWAGA!

W związku z ogromną ilością pytań o wszelkie sprawy związane z działalnością Blaszoka spróbujemy w tym poście rozwiać wszelkie wątpliwości. Prosimy o przeczytanie go od początku do końca.

– sklep stacjonarny jest nieczynny do odwołania,
– codziennie wysyłamy Wasze zamówienie ze strony www.blaszok.pl,
– odbiory osobiste odbywają się codziennie w godzinach 12-15 w sklepie stacjonarnym przy ul. Stanisława,
– wysyłki na terenie Polski są darmowe przy zamówieniach powyżej 50 zł i wpisaniu kodu rabatowego „Blaszok”,
– w razie jakichkolwiek pytań jesteśmy dostępni w wiadomościach prywatnych na FB, pod mailem sklep@blaszok.pl i numerem telefonu 794931964 (prosimy o telefony w godzinach 10-18),
– w najbliższym czasie postaramy się wyjść naprzeciw Waszym potrzebom związanym z obowiązkiem zakrywania ust i nosa i na stronie pojawi się jeszcze kilka nowości, śledźcie na bieżąco naszą stronę, FB i Instagrama,
– pracujemy również nad kilkoma nowościami na cieplejsze dni, lecz wszystko się opóźnia, gdyż wszyscy producenci, z którymi współpracujemy, zawaleni są pracą nad gadżetami zakrywającymi twarz.

Staramy się działać wg maksymy „od kibiców dla kibiców”, ale sytuacja jak dla wszystkich jest dla nas nowa i zarazem trudna. Bardzo dziękujemy za wsparcie, jakie nam okazujecie w tym okresie!

Trzymajcie się zdrowo i do jak najszybszego zobaczenia w normalnych warunkach w sklepie i na arenach sportowych przy okazji meczów naszego ukochanego klubu!

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*