[TRANSFER] Z Sosnowca do Katowic

Dodano przez Adi | 8 lipca 2020 14:15
Licznik odwiedzin: 267

W najbliższym sezonie barwy hokejowej GieKSy reprezentować będą Filip Stoklasa i Matej Cunik.

Obaj hokeiści z minionych rozgrywkach występowali w Zagłębiu Sosnowiec. Stoklasa był zdecydowanie najlepiej punktującym zawodnikiem drużyny – w 46 meczach zdobył 49 punktów za 25 goli i 24 asysty. Drugi w klasyfikacji kanadyjskiej Tomasz Kozłowski zdobył ich aż o 20 mniej. 30-letni Czech jest wychowankiem HC Pardubice, a GKS będzie jego piątym klubem w Polsce – poza Zagłębiem wcześniej grał także w Polonii Bytom, JKH GKS-ie Jastrzębie i Comarch Cracovii. Ma 186 centymetrów wzrostu.

Cunik z kolei jest obrońcą, który najlepiej czuje się we własnej tercji. 33-letni Słowak, który grał także w Polonii Bytom i Automatyce Gdańsk, w 43 spotkaniach zdobył 2 bramki i zanotował 7 asyst. Był młodzieżowym reprezentantem swojego kraju. Swoją przygodę z hokejem zaczynał w HK Spisska Nova Ves. Mierzy 181 centymetrów.

Witamy w naszym klubie i życzymy powodzenia w nowym sezonie.

Na stronie klubu możemy także przeczytać, że są to na ten moment ostatnie wieści transferowe, a w sierpniu po wyjściu na lód na testach pojawią się młodzi zawodnicy.

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*