Szymonie Kiebzaku – jest obietnica do spełnienia

Dodano przez Błażej | 9 sierpnia 2020 10:40
Licznik odwiedzin: 603

Kilkanaście lat temu jedną z nielicznych możliwości na zdobycie koszulki meczowej GieKSy była ta, by złapać ją po meczu od piłkarzy. Czasy się zmieniają, meczówki można kupić w sklepach, internecie, ale  kibice coraz częściej wymyślają sposoby na zdobycie koszulki ulubionego piłkarza. 

W zimny grudniowy dzień do Bytowa wybrał się nasz kolega Misiek. Spotkanie obserwował z poziomu murawy, dostarczając wam aktualne newsy i pomeczowe fotki. Po meczu filmując fantastyczną radość kibiców oraz piłkarzy padła obietnica, którą żyliśmy przez pół roku. W redakcyjnym gronie zastanawialiśmy czy Kiebzak będzie pamiętać? Trochę pandemia pokrzyżowała szyki, brak awansu również zrobił swoje i nastroje nie były już takie same. Obietnica to obietnica i trochę głupio byłoby Szymonie wchodzić w nowy sezon bez jej spełnienia. Przypominamy więc w krótkim filmie, o co tak naprawdę chodzi.

.
Zapytacie, po co taki news na stronie i co to ma wspólnego z GieKSą? Dlaczego tak się prosimy oto? Ano dlatego, że parę lat temu otrzymałem meczówkę od zawodnika GieKSy. Nawet o nią nie prosiłem, ale wiem jakie to wielkie szczęście dla każdego kibica GieKSy. Dlatego bardzo się ucieszę, jeśli zobaczę Miśka na meczu w koszulce Kiebzaka.

Lista komentarzy (1) »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
  1. Malgola — 12 sierpnia 2020 @ 06:46

    Takich niespełnionych obietnic jest chyba dużo, prawda Adrian Łyszczarz?😎

 

Dodaj komentarz

*