Superbet: Lewandowski poprawi się z Walią!

Dodano przez kosa | 24 września 2022 20:06
Licznik odwiedzin: 229

Trzecia porażka na Stadionie Narodowym z rzędu, słaba gra większości piłkarzy reprezentacji i gorsza dyspozycja najlepszego piłkarza świata? Teraz musi być już tylko lepiej! Superbet daje szanse na dużą kasę nowym graczom, którzy wierzą w sukces na Cardiff City Stadium. Bukmacher ma także nowości dla stałych klientów.

Ciężko uwierzyć, by Robert Lewandowski mógł zagrać dwa słabsze mecze pod rząd. Z Holandią nie oddał żadnego strzału, więc w niedzielnym meczu z Walią ważna będzie podrażniona ambicja naszego kapitana. Nikogo nie zdziwi, jeśli tym razem strzeli gola, dwa, czy trzy. Niewątpliwie w Cardiff nie będzie także naprzeciw zawodników, jak rozbijający nasze formacje w pojedynkę De Jong. Stawką będzie też walka o utrzymanie się w dywizji Ligi Narodów.

.

Jesteś optymistą? Odbierz bonus 200 PLN + 50 PLN za każdego gola Lewego!

Superbet słynie już wśród graczy z boostów dla nowych graczy. Wysokie kwoty bonusów i dogodne warunki ich otrzymania sprawiają, że warto przetestować bukmachera, który zbiera znakomite opinie. Tym razem wystarczy postawić przynajmniej 2 złote na gola Polski w meczu z Walią. Uda się?

• Zgarniasz swoją wygraną
• Otrzymujesz bonus 200 złotych i …
• Dodatkowe 50 złotych za każdego gola Lewego!

Przy hattricku najlepszego zawodnika świata otrzymujesz zatem dodatkowe 350 złotych. Warto pamiętać, że aby skorzystać z tej opcji, potrzebny jest pierwszy depozyt minimalny 50 złotych. Warunki obrotu także są proste: wystarczy zagrać 3 razy po kursie 1,8 z minimalnym kursem każdego zdarzenia 1,30 w zakładach AKO.

Korzystając z tej świetnej oferty, oczywiście nadal macie do dyspozycji także ofertę powitalną Superbet (z kodem: GIEKSA).

Jesteś już graczem Superbet! Są nowości także dla Ciebie!

Pamiętaj, że pozostał już tylko jeden dzień na oddanie swoich typów w zupełnie darmowej grze Super Game Jackpot. Tym razem do wytypowania są mecze Ligi Narodów: Walia – Polska, Austria – Chorwacja, Dania – Francja, Holandia – Belgia i Wyspy Owcze – Turcja. Do wygrania oczywiście 100 000 złotych w gotówce oraz pewny, darmowy strzał w loterii SUPER STRZAŁ NA MISTRZOSTWA.

Superbet cały czas doskonali także Super Social, czy własne rozwiązanie społecznościowe w aplikacji mobilnej. Coraz większa liczba graczy korzysta z możliwości dyskusji, wymiany argumentów i kopiowania najlepszych kuponów super graczy i ekspertów.

Gracze publikujący swoje kupony w Super Social uczestniczą teraz w specjalnych rozgrywkach ligowych Super Liga, w których zdobywa się punkty do rankingu, które zależne są od kursów kuponów i liczby trafionych zdarzeń w kuponach AKO. Szczegółowe zasady punktacji zawarte są oczywiście w regulaminie promocji na Superbet.pl. Rozgrywki podzielone są na ligi, a w nich szansa na awanse i spadki w każdej kolejnej rundzie, która trwa tydzień, więc super emocje są non stop! Jak to w Superbet bywa, są oczywiście także nagrody – w każdej rundzie do 3900 złotych we frebecie!

SUPERBET POSIADA ZEZWOLENIE NA ZAKŁADY. HAZARD WIĄŻE SIĘ Z RYZYKIEM, A UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH JEST KARALNY. DOZWOLONE DLA OSÓB POWYŻEJ 18 ROKU ŻYCIA

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

c/ rejestrację w Superbet z naszych banerów.

Dziękujemy!

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*