[RYWAL] Rewelacja poprzedniego sezonu na drodze GieKSy

Dodano przez marcepan | 11 października 2019 14:51
Licznik odwiedzin: 547

Były klub trenera Góraka będzie następnym przeciwnikiem GKS-u Katowice. Mecz z Elaną Toruń rozpocznie się o godzinie 15:00 na stadionie przy Bukowej gdzie nasz zespół wygrał trzy ostatnie mecze.

Przed obecnym sezonem w związku z przenosinami trenera Góraka zespół Elany objął nowy szkoleniowiec. W czerwcu stanowisko pierwszego trenera powierzono Arielowi Jakubowskiemu. W tym tygodniu z powodu niezadowalających wyników doszło do zmiany szkoleniowca. Drużynę objął doświadczony Bogusław Pietrzak.

W poprzednim sezonie Elana do końca biła się o awans grając w roli beniaminka II ligi. W sezonie 2017/18 torunianie pod wodzą trenera Góraka okazali się najlepszą drużyną w swojej grupie III ligi.

W przerwie letniej w zespole doszło do sporych przetasowań. Elanę opuściło 14 zawodników. Mrozek i Stefanowicz dołączyli do GieKSy. Wyróżniający się Maj oraz Wołkowicz przeszli do klubów pierwszoligowych. W ich miejsce klub zakontraktował 12 graczy. Najbardziej znanym nowym zawodnikiem jest Bartosz Machaj, który przyszedł z Chrobrego Głogów.

W obecnych rozgrywkach drużyna z Torunia ma problem z defensywą, gdzie traci średnio ponad bramkę na spotkanie. Elana przegrała połowę spotkań, w tym trzy z czterech ostatnich. Torunianie mają jeden punkt przewagi nad strefą spadkową.

***


Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

c/ rejestrację z naszego linku w BetFan i wpłatę minimum 50 złotych,

d/ rejestrację z naszego linku w STS i wpłatę minimum 50 złotych,

e/ zakup plakatu formatu A3 ze strojami GKS Katowice.

Dziękujemy!

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*