[ROZKŁAD JAZDY] Inauguracja przy Bukowej, bitwa w Nowym Targu

Dodano przez marcepan | 28 lutego 2020 16:01
Licznik odwiedzin: 200

Początek rundy wiosennej II ligi zaplanowano na przełom lutego i marca. W sobotę do gry wracają podopieczni trenera Góraka, którzy swoje pierwsze spotkanie po przerwie zimowej rozegrają przed własną publicznością. Na wyjeździe zaczną wiosenne zmagania w lidze piłkarki GKS-u Katowice. O play-off walczą siatkarze, piąte spotkanie w fazie pucharowej zagrają hokeiści. Na rozkładzie kolejne mecze ligowe zaprzyjaźnionych drużyn z Ostrawy i Zabrza.

Na Bukową przyjeżdża drużyna Błękitnych Stargard. GieKSa po udanej rundzie jesiennej będzie faworytem tego spotkania. W sobotnim meczu nie wystąpi pauzujący za kartki Michalski. Pierwszy gwizdek o 17:00. W piątek swój wyjazdowy mecz rozegra Banik. Przeciwnikiem zespołu z Ostrawy będzie sąsiad w tabeli Dynamo Czeskie Budziejowice. Trudne zadanie przed Banikiem, gospodarze wygrali cztery z pięciu ostatnich meczów. W sobotę o 12:15 piłkarki zagrają w Sosnowcu z Czarnymi. Będzie to bardzo ważne spotkanie, ponieważ oba zespoły mają tyle samo punktów w tabeli i zajmują miejsca tuż za podium Ekstraligi. W ten sam dzień swój mecz rozegra Górnik. Do Zabrza przyjedzie Pogoń Szczecin, która zajmuje miejsce na najniższym stopniu podium. Na 20:30 zaplanowano mecz siatkarskiej GieKSy. Katowiczanie jadą do Warszawy na mecz z liderem rozgrywek. Po wyraźnej porażce z Kędzierzynem kolejne bardzo trudne spotkanie przed naszym zespołem. W niedzielę piąte spotkanie ćwierćfinały play-off. GKS Katowice po dwóch zwycięstwach odniesionych w dogrywkach doprowadził do remisu 2:2 w serii do czterech zwycięstw i powalczy o prowadzenie w serii. Początek meczu w Nowym Targu o 18:00.

 

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*