[RELACJA] Złej passy ciąg dalszy, Cracovia lepsza od GieKSy

Dodano przez sowin | 22 listopada 2022 22:32
Licznik odwiedzin: 270

Meczem z Comrch Cracovią nasi hokeiści rozpoczęli 23. kolejkę Polskiej Hokej Ligi. Do tego spotkania obie drużyny podchodziły w odmiennych nastrojach. GieKSa przegrała ostatnie trzy spotkania, natomiast Cracovia nie zaznała porażki od dziewięciu meczów z rzędu. Po dobrym meczu obie drużyny przedłużyły swoje passy – Cracovia wygrała dziesiąte spotkanie z rzędu, a GieKSa przegrała czwarty mecz. 

Pierwsze dwie tercje tego spotkania miały podobny przebieg, a mianowicie wymiana cisów z jednej i drugiej strony. Ponadto w pierwszej tercji gospodarze nie wykorzystali dwukrotnie okresu gry w przewadze. Najbliżej otworzenia wyniku w pierwszej odsłonie spotkania był Maciej Kruczek, lecz krążek po jego uderzeniu zatrzymał się na poprzeczce krakowskiej bramki.

W drugiej tercji obraz gry się nie zmienił i co chwilę obaj bramkarze musieli bronić uderzenia przeciwników, co sprawiało, że po dwóch tercjach był wynik bezbramkowy.

Wynik otworzył w 44. minucie Martin Kaperlik, który strzałem w okienko nie dał szans naszemu bramkarzowi. Gol ten podziałał jak zimny prysznic na jedną i drugą drużynę, które jeszcze żwawiej ruszyli do ataków, jednak wynik nie ulegał zmianie, aż do 59. minuty, kiedy to Brandon Magee doprowadził do remisu w tym meczu.

Wynikiem 1:1 zakończyła się trzecia tercja, po której nastąpiła dogrywka. Już na początku 2. minuty dogrywki Vojtech Polak wykorzystał potknięcie Niko Mikkoli i ustalił wynik meczu na 2:1 dla Cracovii.

Comarch Cracovia – GKS Katowice 2:1 (0:0, 0:0, 1:1,1:0)

1:0 Martin Kasperlik (Radosław Sawicki) 43:13
1:1 Brandon Magee (Maciej Kruczek, Joona Monto) 58:30, 6/5
2:1 Vojtech Polak (Jiri Gula, Patryk Wronka) 61:12

COMARCH Cracovia: Stojanović (Zabolotny) – Kinuen, Jezek, Kasperlik, Rac, Sawicki – Saur, Guła, Wronka, Polak, Kapica – Krejci, Bdzoch, Nemec, Racuk, Michalski – Dziurdzia, Tynka, Brynkus, Csamango, Arrak.

GKS Katowice: Murray (Miarka) – Rompkowski, Kolusz, Fraszko, Pasiut, Magee – Mikkola, Musioł, Blomqvist, Pulkkinen, Prokurat – Kruczek, Wajda, Olsson, Monto, Hitosato – Lebek, Maciaś, Bepierszcz, Smal, Krężołek.

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

c/ rejestrację w Superbet z naszych banerów.

Dziękujemy!

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*