[RELACJA] Porażka w Nowym Targu. Czwarte miejsce na koniec sezonu zasadniczego

Dodano przez Adi | 17 lutego 2021 20:17
Licznik odwiedzin: 407

17 lutego w ramach przedostatniej kolejki części zasadniczej sezonu 20/21 hokeiści GKS-u udali się na wyjazdowe spotkanie z TAURON Podhalem Nowy Targ. Mecz rozpoczął się o 18:00.

Na bramki musieliśmy czekać niemal do połowy meczu. Wynik spotkania w 28. minucie otworzył Tomas Kubalik, który prosto z ławki kar znalazł się w sytuacji sam na sam i wygrał pojedynek z bramkarzem gospodarzy. 10 minut później do wyrównania doprowadził Vachovec, który trącając krążek w locie zaskoczył Macieja Miarkę, na którego w tym meczu postawił trener Parfyonov. W 49. minucie Podhalanie objęli prowadzenie – trafienie zostało zapisane wrzucającemu krążek w stronę bramki Maciejowi Sulce, choć po drodze zmienił on tor lotu odbijając się od jednego z zawodników GKS-u. W 53. minucie po sporej przepychance zrobiło się dosyć ciasno na ławkach kar – sędziowie odesłali na nie Pasiuta, Nahunkę, Sveca i Bepierszcza. Sytuacji GieKSy nie ułatwiła także kara dla Stepanova w 58. minucie, a z jakichkolwiek nadziei na doprowadzenie do dogrywki odarł nas Hiltunen trafieniem na 3:1. W równocześnie rozgrywanym meczu Energa Toruń pokonała Re-Plast Unię Oświęcim, co oznacza, że sezon zasadniczy Polskiej Hokej Ligi zakończymy na czwartym miejscu. Ostatnia kolejka spotkań odbędzie się w piątek.

TAURON Podhale Nowy Targ – GKS Katowice 3:1 (0:0, 1:1, 1:0)
0:1 Tomas Kubalik (Jesse Rohtla, Mateusz Zieliński) 27:58
1:1 Michal Vachovec (Petr Chaloupka, Karel Kubat) 37:21
2:1 Maciej Sulka 48:39
3:1 Timo Hiltunen (Alexander Pettersson, Bartłomiej Neupauer) 59:21

TAURON Podhale Nowy Targ: Brikun (Odrobny) – Chaloupka, Kubat, Hiltunen, Vachovec, Pettersson – Jaśkiewicz, Gajor, Babintsev, Neupauer, Kulakov – Sulka, Mrugała, Bepierszcz, Bryniczka, Svec – Wsół, Szurowski, Kapica, Słowakiewicz, Worwa

GKS Katowice:
Miarka (Simboch) – Krawczyk, Liamin, Krężołek, Pasiut, Stiepanow – Marttinen, Mularczyk, Kuronen, Rohtla, Kubalik – Kruczek, Wajda, Michalski, Starzyński, Fraszko – Andersons, Zieliński, Wanat, Nahunko, Adamus

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

c/ rejestrację w Superbet z naszych banerów,

d/ zakup plakatu formatu A3 ze strojami GKS Katowice.

Dziękujemy!

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*