Radio z Suwałk

Dodano przez kosa | 22 listopada 2020 12:00
Licznik odwiedzin: 628

Z dzisiejszego spotkania GieKSy przeprowadzimy relację radiową.

GKS Katowice zagra o 15:00 w Suwałkach, a my przygotowaliśmy dla Was darmową relację radiową na naszym kanale na YouTube (zachęcamy do subskrypcji). Transmisja rozpocznie się około 10 minut przed spotkaniem. Nie zabraknie także relacji tekstowej na żywo, która… trwa już od wczoraj.

Tradycyjnie prosimy Was o wsparcie. Dane do przelewu znajdują się poniżej. Oprócz samego wsparcia finansowego możesz nam pomóc także poprzez zakup plakatu meczowego ze strojami GKS Katowice w sklepie kibiców „Blaszok” oraz rejestrację w jednym z dwóch bukmacherów: STS i BetFan. Z tego miejsca dziękujemy też za ostatnią wpłatę Pawłowi D.!

Mimo że stawką meczu 14. kolejki drugiej ligi pomiędzy GKS Katowice i Wigrami Suwałki jest znalezienie się w strefie bezpośredniego awansu, to nie można go zobaczyć w telewizji. Jedyną opcją obejrzenia spotkania jest wykupienie za 15 złotych  transmisji na stronie tvcom.pl.

***

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie finansowe poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

Dziękujemy!

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*