Plusy i minusy po Pogoni

Dodano przez Shellu | 28 września 2020 13:26
Licznik odwiedzin: 335

GieKSa zremisowała z Pogonią Siedlce 2:2, jednak nikogo ten remis w Katowicach nie zadowolił. Wzorem poprzednich sezonów katowiczanie znów na własne życzenie (eufemizm) pozbawili się kompletu punktów.

Plusy:
+ Niezła ofensywa – mogła się podobać gra do przodu.

+ Wyciągnięcie z 0:1 – po raz drugi z rzędu na własnym boisku wydawało się, że wygramy mecz, przegrywając. Udało się zremisować, co jednak również jest odrobieniem strat.

Minusy:
– Frajerstwo – który to już raz?…

– Zniweczona szansa – na doskoczenie do ścisłej czołówki.

– To nie daje optymizmu – remis w takich okolicznościach ze średniakiem drugiej ligi to nie jest powód do zadowolenia. Remis w wygranym meczu.

– Czerwień Kołodziejskiego – stoper spisywał się dobrze, a za tę kartkę nie należy go winić. Problem w tym, że teraz będziemy kombinować z jakimś „artystą” na stoperze obok Jędrycha.

***

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie finansowe poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

Dziękujemy!

Lista komentarzy (1) »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
  1. Bce — 28 września 2020 @ 17:21

    Brakuje w ekipie takiego M. WIDUCHA, Moskały i Andrut.
    Do tego dołożyłbym Kucza i Ledka. Ta ekipa rozniosłaby całą tą ligę w pył 😎 Do obrony Kazek Węgrzyn i mamy receptę na sukces. Piękne czasy.

 

Dodaj komentarz

*