Plusy i minusy po Miedzi

Dodano przez Shellu | 11 sierpnia 2014 15:10
Licznik odwiedzin: 3388

Mimo porażki w Legnicy dopatrzyliśmy się kilku pozytywnych rzeczy. Co prawda dotyczą one głównie krótkiego fragmentu gry, ale jednak były bardzo wyraziste. Niestety więcej było minusów.

Plusy:
+ Świetne zmiany – wejście Pitrego i Wołkowicza odmieniło zespół. Obaj doprowadzili do tego, że z 0:2 w trzy minuty zrobiło się 2:2. Takiego wejścia smoka, a raczej dwóch smoków dawno nie mieliśmy.
+ Pewność Gonza – po raz drugi podszedł do jedenastki i po raz drugi skutecznie i pewnie ją egzekwował. Tak należy strzelać karne.
+ Powrót do gry – pierwsza połowa była bardzo słaba. Nic nie zapowiadało, że można jeszcze powalczyć o punkty. Tym większe słowa uznania dla rezerwowych za rozruszanie gry.

Minusy:
– Brak kilku spokojnych minut – spory grzech naszych zawodników. Mieliśmy Miedź na widelcu. Szybkie wyrównanie powinno było dodać wiatru w żagle, a dodatkowo przeciwnik dostał czerwoną kartkę. Gdyby tylko przez 5 minut udało się pograć spokojnie byłyby pewnie 3 punkty. Niestety, zabrakło spokoju i efektem tego była czerwień Pielorza i dalsze konsekwencje.

– Głupie faule – dwa razy sfaulowaliśmy przeciwnika, który wychodził sam na sam. Efektem dwie czerwone kartki i problem dla trenera na mecz z Niecieczą.

– Brak asekuracji, brak powrotów – rozważaliśmy to już w kilku newsach. Pietrzak i Jurkowski do poprawki, bo są to obrońcy, a jak na razie ostatnie, co można o nich powiedzieć, to to, że bronią.

– Rywale jak w masło – generalnie Miedź zbyt łatwo wchodziła w nasze pole karne i nieraz musiał ratować zespół Bucek.

– Ślepy sędzia – nie było rzutu karnego. Faul był przed polem karnym. Sędziemu więc też zbyt mocno przygrzało i nie zauważył tego drobnego faktu.

***


Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

c/ rejestrację z naszego linku w BetFan i wpłatę minimum 50 złotych,

d/ rejestrację z naszego linku w STS i wpłatę minimum 50 złotych,

e/ zakup plakatu formatu A3 ze strojami GKS Katowice.

Dziękujemy!

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*