Pizzeria „Marcello” nowym partnerem Stowarzyszenia!

Dodano przez GoT | 8 sierpnia 2014 08:00
Licznik odwiedzin: 3618

Kolejny powód by wstąpić to Stowarzyszenia Kibiców GKS-u Katowice „SK 1964” – do grona Partnerów dołączyła Pizzeria Marcello!

W ramach współpracy, każda osoba należąca do Stowarzyszenia, za okazaniem ważnej Karty Członka Stowarzyszenia „SK 1964” będzie mogła skorzystać ze specjalnej zniżki – 10% na wszelkie wyroby własne (m.in. pizze, placki po węgiersku czy zestawy obiadowe i alkohol), zarówno w lokalu jak i przy zamówieniu z dowozem. Lokale nowego Partnera znajduja się w Katowicach – przy ulicy Sportowej 22 (Dąb) oraz Gliwickiej 140 (Załęże).

Tym samym Pizzeria „Marcello” dołączyła m.in. do Pizzerii „Biesiadowo”, Ośrodka Szkolenia Kierowców „Zielony Listek” czy Ośrodka Wypoczynkowego „Pod Świerkami” w Brennej. Aby dowiedzieć się więcej zapraszamy do zakładki „SK 1964” u góry strony, gdzie możecie poczytać o bieżących działaniach Stowarzyszenia czy wypełnić deklarację on-line.

Wszelkie pytania możecie zadawać również na forum w tym temacie – http://forumgieksy.pl/topic/11-członkostwo-w-stowarzyszeniu/

Zapraszamy do wstąpienia do Stowarzyszenia, a obecnych członkom życzymy smacznego!

***


Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

c/ rejestrację z naszego linku w BetFan i wpłatę minimum 50 złotych,

d/ rejestrację z naszego linku w STS i wpłatę minimum 50 złotych,

e/ zakup plakatu formatu A3 ze strojami GKS Katowice.

Dziękujemy!

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*