Pasjonująca walka na finiszu konkursu Gramy z Kibicami

Dodano przez GoT | 17 czerwca 2014 13:20
Licznik odwiedzin: 2182

Przypominamy że wciąż trwają rozgrywki „Gramy z Kibicami” zakładów Star-Typ Sport! Trwa właśnie ostatnia kolejka, warto więc zerknąć jak wygląda na chwilę obecna tabela rozgrywek.

Zabawa „Gramy z kibicami” zorganizowana przez STS cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem wśród fanów drużyn polskiej Ekstraklasy oraz I ligi. Kibice najlepszych polskich drużyn klubowych licznie uczestniczą w rozgrywkach, których końcówka w tym sezonie zapowiada się niezwykle pasjonująco. W tym tygodniu (16 – 22 czerwca) rozgrywana jest ostatnia kolejka rozgrywek. Zostało niewiele czasu, aby wspomóc swoją drużynę w walce o dodatkowe środki na cele kibicowskie. „Gramy z kibicami” trwa tylko do 29 czerwca 2014 roku. W puli nagród są 44 000 złotych.

Na finiszu rozgrywek aż cztery drużyny mają szansę zwycięstwo i uzbieranie największej kwoty na wsparcie budżetu przeznaczonego cele kibicowskie, jak na przykład dofinansowanie opraw meczowych czy wyjazdów. Na finiszu rozgrywek prowadzi Legia Warszawa oraz Lech Poznań, które uzbierały po 39 punktów. Na kolejnych dwóch miejscach z 3 punktami straty, są Jagiellonia Białystok oraz Górnik Zabrze. W najciekawszym pojedynku Kolejorz rywalizuje z Jagą. Natomiast przeciwnikami Legii i Górnika są odpowiednio Pogoń Szczecin i Wisła Kraków.

W tej kolejce okaże się również, kto spadnie do pierwszej ligi. Dwie ostatnie pozycje zajmują Piast Gliwice oraz Górnik Łęczna. Oba zespoły dotychczas zebrały tylko po 3 punkty. Tuż przed nimi znajdują się Zawisza Bydgoszcz oraz GKS Katowice, które mają tylko 3 punkt przewagi. Górnik Łęczna rywalizuje z Cracovią a Piast z Koroną.

W akcji bierze 26 drużyn złożonych z fanów drużyn Ekstraklasy oraz I Ligi piłkarskiej. Zespoły są podzielone na dwie klasy rozgrywkowe, gdzie rywalizują między sobą w systemie „każdy z każdym”. Sympatycy wybranych drużyn zbierają wirtualne punkty w zależności od tego, jak trafnie obstawią rezultaty prawdziwych wydarzeń sportowych na sts.pl. Zwycięska drużyna takiego pojedynku zdobywa 200 złotych dla swojej drużyny (w przypadku Ekstraklasy) lub 100 złotych (w przypadku I Ligi) na dowolne cele związane z kibicowaniem.

***

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie finansowe poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

Dziękujemy!

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*