Opinie z social mediów #6 – Widzew

Dodano przez Przewoz | 13 września 2021 12:00
Licznik odwiedzin: 301

Kibice GieKSy stanęli na wysokości zadania, prezentując się z dobrej strony w łódzkim sektorze gości. Niestety nie można tego samego powiedzieć o piłkarzach. Można się już domyślać, jakie były opinie kibiców po tym spotkaniu w mediach społecznościowych. 

Twitter

Paweł @paoolek
„My nie mamy obrony.”

Artur Kamiński @ArturKaminski7
„Niech ktoś w @_GKSKatowice_ wytłumaczy że bez obrony nie da się grać. To czas na brak wymówek dla duetu Górak/Góralczyk […]”

Lakri @Christo42511488
„Słabo to wygląda, nie ma żadnego pomylu na gre. Niby biegaja staraja sie a chuja z tego jest..”

DJ Sim23 @dj_sim23
„Widzew Nas dzisiaj wyjaśnił…cieszy bramka honorowa.Gramy dalej”

Yaro @OldTrafford1964
„Na boisku zdecydowanie Widzew. Trybuny RTS-u robią wrażenie, dobre widowisko. Szkoda, że niezwykle rzadko w takich okolicznościach gramy, jednak szacunek dla gospodarzy, że mogliśmy dziś dopingować GKS Katowice.”

Facebook

Marek Kalisz
„Przegrywamy na wyjeździe z bardzo trudnym przeciwnikiem, zdobywając bramkę… walczyć dalej  Ino GieKSa!”

Kamil Jot
„Czy wygrywasz czy nie ja i tak kocham cie ! W moim sercu GieKSa !! I na dobre i na źle !!! Wrócimy silniejsi !!!!”

Wojtek Kubiczek
„Trener dobry, ale skład nie na tą lige”

Janusz Kopała
„Trzeba cierpliwym być ,ta drużyna potrzebuje czasu efekty przyjdą!”

Tomasz Baranek
„Tylko Gieksa, na dobre i na złe. Ufam trenerowi nadal, ale ja bym wpuścił Woźniaka zaraz po przerwie, a nie przy 0:3. Zaliczył asystę i miał sytuację na 2:3. Ten człowiek umie się ustawiać, myśleć. I tak byśmy przegrali, obrona grała w miarę tylko przez 44 minuty. Ale byłoby widać przynajmniej walkę. Ja się cieszę i z tej honorowej, a mogło być lepiej Teraz Arka i walka jak z Zagłębiem, tego oczekuję i w to wierzę.”

Forum

kibard
„Bez przesady, nie gramy tak źle, jak na to wskazuje wynik. Pomysł na mecz był całkiem dobry, brakuje nam zwyczajnie w świecie jakości.”

todi1
„Paradoksalnie mając w końcu bramkarza, bramek tracimy dużo za dużo.”

Homer
„Według mnie jest jeszcze za wcześnie żeby Góraka rozliczać, ale uważam, że popełnił ogromy błąd z tym, że nie naciskał na wzmocnienie naszej defensywy przed startem sezonu. Ta obrona była już elektryczna grając przeciwko przeciętnym ekipom II ligi, a w tej lidzie przeciwnicy po prostu wjeżdżają w nas jak nóż w masło.”

koleś
„Nie wiem, po prostu nie wiem co myśleć. Niby gramy ładnie, walczą.. nic nie brakuje oprócz punktów.. Chciałbym żeby to wypaliło, bo widać że jest potencjał, ale punkty uciekają i zaraz będziemy bić się o utrzymanie.”

Fuhrer
„[…] Następne kilka spotkań da nam być może odpowiedź na pytanie dokąd zmierzamy. Patrząc przez pryzmat analogii historycznych, to na razie nie dzieje się nic zaskakującego. Zarówno rok temu jak i dwa lata temu, początek sezonu był nieprzekonywujący. Dopiero właśnie gdzieś we wrześniu drużyna łapała stosowny rytm. Zobaczymy jak będzie teraz. Bardzo przydałoby się wygrać zaległy mecz z Arką.”

 

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

c/ rejestrację w Superbet z naszych banerów,

d/ zakup plakatu formatu A3 ze strojami GKS Katowice.

Dziękujemy!

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*