Niezawodny Goncerz. Media o meczu Wisła-GKS

Dodano przez Witek | 31 sierpnia 2014 12:10
Licznik odwiedzin: 2960

W doniesieniach mediów, po wygranym przez GieKSę spotkaniu z Wisłą w Płocku 2:0, dominuje temat strzelenia dwóch bramek przez Grzegorza Goncerza. Dzięki tym trafieniom, z 6 zdobytymi golami, Gonzo jest liderem w tabeli strzelców.

Poniżej wybrane najciekawsze fragmenty:

 

katowickisport.pl – Grzegorz Goncerz dał zwycięstwo GieKSie 

[…] Katowiczanie powoli stają się specjalistami od wyjazdów. Przed tygodniem przywieźli komplet punktów ze Świnoujścia, teraz nie dali szans w Płocku Wiśle.

[…] Bohaterem spotkania był Grzegorz Goncerz.

 

ekstraklasa.net – Niezawodny Goncerz zapewnił GieKSie zwycięstwo w Płocku

[…] Co nie udało się GieKSie na początku meczu, znalazło rozwiązanie przed samym gwizdkiem sędziego na przerwę. Młody pomocnik GKS-u Kamil Bętkowski zagrał prostopadłą piłkę do wychodzącego sam na sam z bramkarzem Grzegorza Goncerza, który plasowanym strzałem umieścił piłkę w bramce Wisły.

[…] W kolejnych minutach gospodarze otworzyli się, za co zostali skarceni w 78. Minucie meczu. ‘’Gonzo’’ został ponownie idealnie obsłużony przez kolegów dośrodkowaniem, że pozostało mu nic innego jak uderzyć piłkę głową wprost do bramki strzeżonej przez Seweryna Kiełpina, który po raz drugi tego dnia wyciągał piłkę z siatki i w Płocku zrobiło się 0:2! Ostatnie minuty spotkania nie przyniosły już żadnego rozwiązania i to GKS zasłużenie zgarnął komplet punktów.

 

wisla.plock.pl – Passa przerwana

[…] Piłkarze Wisły starali się uzyskać prowadzenie, jednak dobrze dysponowani byli dziś katowiccy obrońcy. Rajdy Janusa, Ilieva czy Kacprzyckiego nie znalazły przełożenia na wynik spotkania.

[…] W drugiej połowie zespół gości nastawił się na grę defensywną i kontry. Nasi piłkarze, pomimo starań, nie potrafili przebić się przez szczelną zasłonę zawodników GKS-u.

 

sportowefakty.pl – Bez Burkhardta ani rusz

Wisła Płock zagrała bardzo słaby mecz i musiała uznać wyższość GKS-u Katowice. Goście zasłużenie zwyciężyli po dwóch trafieniach Grzegorza Goncerza.

Dotychczasowe wyniki nakazywały przypuszczać, że to gospodarze będą stroną nadającą ton boiskowym wydarzeniom, a tymczasem od pierwszych minut to GKS Katowice wyglądał lepiej. W grze miejscowych wyraźnie brakowało piłkarza potrafiącego uporządkować poczynania drużyny, a obrona popełniała rażące błędy.

[…] Wśród gości brylował Kamil Bętkowski, który kilkakrotnie bliski był wpisania się na listę strzelców.

 

portalplock.pl – Wisła bez pomysłu na grę i bez punktów

[…] Płocczanie zagrali poprawnie w pierwszych minutach pierwszej połowy i przez część drugiej. Niestety, to stanowczo zbyt mało, aby liczyć na wygraną w pojedynku z tak rutynowanym zespołem jak Gieksa.

[…] Katowiczanie, którzy w pierwszej połowie stworzyli sobie kilka niezłych sytuacji do zdobycia gola, wykorzystali tylko jedną z nich. Ale to wystarczyło, aby objąć prowadzenie, bo podopieczni trenera Marcina Kaczmarka nie mieli praktycznie żadnego pomysłu na grę.

Po zmianie stron wprawdzie miejscowi zerwali się do ataku, ale wciąż brakowało im ostatniego podania, które mogłoby otworzyć drogę do bramki. A Gieksa czekała spokojnie na swoją szansę.

***


Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

c/ rejestrację z naszego linku w BetFan i wpłatę minimum 50 złotych,

d/ rejestrację z naszego linku w STS i wpłatę minimum 50 złotych,

e/ zakup plakatu formatu A3 ze strojami GKS Katowice.

Dziękujemy!

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*