Mecz w telewizji

Dodano przez kosa | 29 listopada 2020 10:00
Licznik odwiedzin: 726

Dzisiejsze spotkanie GKS Katowice zostanie pokazane w telewizji.

GieKSa, w ramach 15. kolejki drugiej ligi, podejmie Motor Lublin na Bukowej. Mecz będzie można zobaczyć na antenie telewizji TVP Sport oraz w internecie (tutaj). Spotkanie rozpocznie się o godzinie 12:45, a transmisja dostępna będzie pięć minut wcześniej.

Na GieKSa.pl przeprowadzimy relację tekstową na żywo, w której tradycyjnie pojawią się także zdjęcia. Jak zawsze przy okazji informacji o tym, czego możecie spodziewać się na naszej stronie, zwracamy się z prośbą o finansowe wsparcie działalności redakcji. Numer konta oraz adres mailowy do przelewów PayPal znajduje się pod tym artykułem. Wsparcie można okazać także niefinansowo – zakładając konto w STS lub BetFan korzystając z naszych banerów. Serdecznie dziękujemy za ostatnią wpłatę Wojciechowi T.!

Przypominamy także, że z pozostałych trzech spotkań, które nasza drużyna rozegra w 2020 roku, z dwóch (z Chojniczanką w Katowicach i Stalą w Rzeszowie) dostępna będzie transmisja telewizyjna (więcej informacji tutaj). Z Bytowa natomiast przeprowadzimy dla Was darmową relację radiową na YouTube.

***


Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

c/ rejestrację z naszego linku w BetFan i wpłatę minimum 50 złotych,

d/ rejestrację z naszego linku w STS i wpłatę minimum 50 złotych,

e/ zakup plakatu formatu A3 ze strojami GKS Katowice.

Dziękujemy!

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*