Łukasz Karski arbitrem w Grudziądzu

Dodano przez Przewoz | 28 września 2020 22:27
Licznik odwiedzin: 216

W środę w Grudziądzu mecz w ramach 6. kolejki drugiej ligi poprowadzi Łukasz Karski ze Słupska. Jego asystentami będą Rafał Brieger i Dariusz Bohonos, arbitrem technicznym będzie Filip Kaliszewski.

GieKSa po raz kolejny spotyka na swojej drodze sędziego urodzonego w latach 90. ubiegłego wieku. Kilkanaście dni temu Łukasz Karski skończył 28 lat, a w środę poprowadzi mecz pomiędzy Olimpią Grudziądz a GKS-em Katowice.

Sędzia Karski prowadzi spotkania II ligi od sezonu 2016/17. Łącznie na tym poziomie sędziował w 47. meczach, w tym dwukrotnie w bieżących rozgrywkach. W poprzednim sezonie poprowadził on 12 meczów i pokazał 62 żółte kartki (średnia 5,17 kartki na mecz). Cztery razy odsyłał zawodników do szatni przed końcem meczu, ani razu nie była to automatyczna czerwona kartka. Aż siedmiokrotnie wskazał na jedenasty metr, dyktując rzut karny. W obecnym sezonie, póki co sędzia Karski prowadził dwa mecze, w obu pokazał 5 żółtych kartek.

Jedyne spotkanie Karskiego z GKS-em to mecz 32. kolejki sezonu 2019/20 w Siedlcach. W tamtym meczu arbiter pokazał tylko jedną żółtą kartkę, którą obejrzał Arkadiusz Woźniak. Podyktował rzut karny dla Pogoni, który obronił Bartosz Mrozek. GieKSa ostatecznie wygrała tamto spotkanie 2:0 po bramkach Gałeckiego i Jędrycha.

Olimpia Grudziądz spotykała się z arbitrem Karskim trzykrotnie, ich bilans to 2-0-1. Bramki 6-2. Ostatni mecz sędziowany przez tego sędziego z udziałem Olimpii to 1. kolejka tego sezonu i porażka w Bytowie 0:2.

Spotkania GieKSy prowadzone przez Łukasza Karskiego:
Pogoń Siedlce – GKS Katowice 0:2 (1 żółta kartka, 1 rzut karny)

Bilans: 1 zwycięstwo, 0 remisów, 0  porażek. Bramki: 2-0

Raport kartkowy

W środowym meczu jedynym pauzującym zawodnikiem jest Michał Kołodziejski, który w ostatnim meczu przy Bukowej obejrzał czerwoną kartkę.

Michał Kołodziejski – 1 ŻK + 1 CK
Bartosz Jaroszek – 2 ŻK
Adrian Błąd – 1 ŻK
Arkadiusz Jędrych – 1 ŻK
Krystian Sanocki – 1 ŻK

Pogoda

Prawdopodobnie aura w środę będzie łaskawa jak na ostatni dzień września. Termometry będą wskazywać około 15 stopni Celsjusza, a szanse na opady są praktycznie zerowe.

***

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie finansowe poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

Dziękujemy!

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*