Klaudia Maciążka dowołana do reprezentacji Polski

Dodano przez kosa | 14 września 2021 10:59
Licznik odwiedzin: 350

Reprezentacja Polski kobiet szykuje się do eliminacji Mistrzostw Świata. Wobec kontuzji kilku zawodniczek, do kadry zostały dowołane inne piłkarki, w tym napastniczka GKS Katowice Klaudia Maciążka.

Klaudia Maciążka drugi sezon reprezentuje GKS Katowice. W pierwszym na poziomie Ekstraligi zdobyła 12 bramek, co było najlepszym wynikiem wśród wszystkich debiutantek, a ogólnie dało jej piąte miejsce w klasyfikacji strzelczyń. W tegorocznych rozgrywkach nasza napastniczka zdobyła już trzy bramki. Dla Klaudii Maciążki jest to debiutanckie powołanie do seniorskiej reprezentacji Polski. Gratulujemy i trzymamy kciuki!

Zgrupowanie reprezentacji Polski rozpoczęło się wczoraj. W kadrze znajdują się także trzy byłe piłkarki GieKSy: Zofia Buszewska, Kinga Kozak i Joanna Wróblewska. Polski zagrają we wrześniu dwa spotkania. W piątek 17 września o 19:00 w Gdańsku z Belgią i we wtorek 21 sierpnia o 17:30 w Erywaniu z Armenią. Bilety na domowe spotkanie można za darmo pobrać tutaj. Mecz będzie można zobaczyć także w telewizji na antenie TVP Sport oraz w internecie (tutaj).

Foto: Krzysztof Masztafiak.

 

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

c/ rejestrację w Superbet z naszych banerów,

d/ zakup plakatu formatu A3 ze strojami GKS Katowice.

Dziękujemy!

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*