[KIBICOWSKI RAPORT] Boksowali w Węgierskiej Górce

Dodano przez kosa | 3 września 2020 08:00
Licznik odwiedzin: 731

W ostatnich dniach kibice GieKsy boksowali w Węgierskiej Górce, wzięli udział w imprezie Przyjaciół z Ostravy oraz w domowym meczu Banika, a także wybrali się na mecz rezerw GKS Katowice w Mysłowicach. To oczywiście nie wszystkie nasze aktywności. Jak co tydzień zaczynamy z cotygodniowym raportem kibolskim!

1. W piątek Banik rozgrywał swój domowy mecz. Nie mogło tam zabraknąć kiboli GieKSy!

.

2. W Węgierskiej Górce odbyła się gala boksu organizowana przez Grzegorza Proksę. Oczywiście nasze środowisko przesiąknięte jest dobrymi bokserami, więc czterech naszych przedstawicieli pojechało zaprezentować swoje umiejętności. Walkę wieczoru wygrał nasz kibic z Wełnowca (pokonując zawodnika Legia Fight Team) i tym samym zdobył nagrodę dla najlepszego młodzieżowca. Wygrał także Artur Proksa i zgarnął nagrodę dla najlepszego zawodnika! Reprezentant Mysłowickiej GieKSy zremisował swój pojedynek. Szczęścia zabrakło naszemu kibicowi z Burowca, który przegrał swoją walkę. Gratulacje dla wszystkich sportowców!

.

3. Niestety, czasami kibicowanie to też oglądanie wyczynów naszych kopaczy w TV. Wiele katowickich knajp zapełniło się w niedzielne popołudnie fanatykami GieKSy. Mecz został przegrany, jednak skumulowana negatywna energia może być dobrze spożytkowana na wrogich terenach 😉 

4. W ostatnich dniach odbyła się także spora impreza w Ostrawie, na którą zostali zaproszeni reprezentanci GieKSy oraz kibice Spartaka Trnava. Odbyły się na niej kibicowskie licytacje, których dochód został przeznaczony na cele kibicowskie naszych czeskich braci. Na imprezie pojawiły się także legendy Banika, takie jak Sverkos czy Lukes.

.

5. Na naszych terenach pojawiło się trochę nowych grafów. Kilka z nich prezentujemy niżej.

..

6. Kibol z Bogucickiego Bastionu pochwalił się dosyć efektownym tatuażem.

.

7. We wtorek nasze rezerwy spotkały się w meczu pucharowym z Górnikiem 09 Mysłowice. Na meczu pojawili się kibice z Piosku (30-40) oraz innych mysłowickich dzielnic. Mysłowice – miasto GieKSy!

.

BGC64

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*