Karol Iwanowicz główym sędzią w meczu z Elaną

Dodano przez Przewoz | 10 października 2019 17:30
Licznik odwiedzin: 376

13. kolejka II ligi i starcie przy Bukowej z Elaną Toruń. Głównym arbitrem tego spotkania będzie Karol Iwanowicz. 

Tak jak i w poprzedniej kolejce, tak i tym razem nasi zawodnicy z głównym arbitrem najbliższego meczu spotkają się po raz pierwszy w tym sezonie. Młody, bo niespełna 30-letni sędzia (30 lat skończy 28 października) od tego sezonu ma szansę prowadzenia spotkań II ligi, czyli szczebla centralnego. Poprzednie lata spędził wyłącznie na boiskach niższej klasy rozgrywkowej.

Na ten moment arbiter z Lublina prowadził 5 spotkań II ligi oraz mecz 1 rundy Pucharu Polski między Legią II Warszawa i Wigrami Suwałki. W pięciu dotychczasowych spotkaniach w II lidze Karol Iwanowicz pokazał 10 żółtych i 2 czerwone kartki, podyktował 2 rzuty karne.

Raport kartkowy

Do dyspozycji Rafała Góraka wraca Kacper Michalski, który w poprzedniej kolejce pauzował za czerwoną kartkę otrzymaną w meczu z rezerwami Lecha. W drużynie z Torunia żaden zawodnik nie pauzuje.

Stan kartek po 12. rozegranych kolejkach:

Kacper Michalski – 5 ŻK + 1 CK
Michał Gałecki – 3 ŻK
Jakub Habusta – 2 ŻK
Grzegorz Rogala – 2 ŻK
Szymon Kiebzak – 2 ŻK
Bartosz Mrozek – 2 ŻK
Zbigniew Wojciechowski – 2 ŻK
Maciej Stefanowicz – 2 ŻK
Arkadiusz Woźniak – 1 ŻK
Radek Dejmek – 1 ŻK
Łukasz Wroński – 1 ŻK
Mateusz Kompanicki – 1 ŻK
Kacper Tabiś – 1 ŻK
Daniel Rumin – 1 ŻK
Patryk Grychtolik – 1 ŻK

Pogoda

W sobotnie popołudnie przy Bukowej zapowiada się wręcz idealna pogoda do rozegrania meczu. Niebo ma być wolne od chmur, a temperatura oscylować w okolicy 20 stopni Celsjusza.

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*