Goncerz: Tracimy kolejne głupie bramki

Dodano przez Błażej | 4 maja 2014 17:57
Licznik odwiedzin: 1362

GieKSa.pl Zagrałeś dziś na nowej pozycji, jak Ci się dziś grało w środku pomocy spełniając również rolę defensywne?

Goncerz: Trener w okresie przygotowawczym czy też treningach przed meczami przygotowywał mnie do pozycji. To nie jest tak, że mogę grać tylko na jednej pozycji. W środku pola już grałem, od oceniania jest trener, prezes, czy też wasza redakcja.

Obawialiśmy się tego meczu, bo zawsze ciężko nam się gra o obiadowej porze w małych miejscowościach. Tutaj początek potwierdzał nasze obawy.

Byliśmy na to uczuleni, wiemy, że mecze o 12 przy kiełbaskach dalekie są od piłkarskiego święta. Te spotkanie są ciężkie, my za łatwo straciliśmy bramki. Wydawało się, że po wcześniejszych spotkaniach nic nas już nie zaskoczy a tutaj po ciężkiej pracy na boisku tracimy kolejne głupie bramki. Trzeba z tego wyciągać wnioski, są kolejne mecze i będziemy robić wszystko by to poprawić.

Po stracie gola szybko odrobiliśmy po stałym fragmencie gry. Byłeś w naszą bramkę „zamieszany”, opowiedz jak to wyglądało z Twojej perspektywy.

Mieliśmy rozpracowany stały fragment gry, świetna wrzutka i wyskoczyłem do piłki, uprzedził mnie jeszcze Kamiński, ale skończyło się na bramce samobójczej. Obrońca sam trafił do bramki, ale trzeba podkreślić świetną centrę Pietrzaka.

Niewiele brakło by po 1: 1 strzelić przed przerwą kolejną i wyjść na prowadzenie, niestety zamiast prowadzenia po przerwie tracimy jedną z głupszych bramek w historii.

Zgadza się, nie widziałem dokładnie tej akcji, wychodziłem do kontry, odwróciłem się i tylko zobaczyłem strzał na bramkę. Budziłek dostał piłkę, złe wybicie zadecydowało o stracie i przegrywaliśmy. Pozytywna była jednak szybka nasza reakcja i odrobienie tej straty. Dobra akcja Ciku i świetne wykończenie Pitrego dało nam remis. Remisujemy mecze, żałujemy, że ich nie wygrywamy. Najbliższa okazja z Chojnicami, na B1 dawno nie wygraliśmy i mamy tego świadomość.

Największych negatywem tego meczu było to, że po 2: 2 stanęliśmy i nie potrafiliśmy poza końcówką zagrozić bramce przeciwnika?

Mecze na wyjazdach są ciężkie, bo tutaj nie mamy wielu sytuacji. Mieliśmy dziś swoje 3-4 klarowne i wykorzystaliśmy dwie. Ciężko byśmy mieli z 10 sytuacji. Musimy strzelić jedną bramkę więcej.

Nie tęsknisz za prawą pomocą? Mógłbyś na szybkości wchodzić w pole karne.

Wydaje mi się, że gra trenera Moskala pasuje do mnie, nie przeszkadza mi gra w środku pola. Nie będę narzekać, cieszę się, że gram i chce pomóc zespołowi. Na środku się rozwijam i są pozytywy takiej gry.

***

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie finansowe poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

Dziękujemy!

3 komentarze »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
 1. jarek — 4 maja 2014 @ 21:46

  mózg

  Nie znasz przysłowia ,ze z kim przystajesz takim się stajesz???

 2. xab — 4 maja 2014 @ 18:34

  Zamiast Goncerza powinien Figiela dal na środek pomocy,przynajmniej spróbować, ten chłopak już pokazał w swoich meczach i z tego co wiem to jego pozycja.Na początku rundy /jesień/pokazał ,że jest typoym środkowym ofensywnym pomocnikiem.Jak zaczął mu zmieniać pozycje to zaginął.Po za tym powinien Wróblowi dać odpocząć,Pitrego do przodu.I jak ma budować nowy skład to trzeba więcej dać grać dla młodzieży.

 3. .mózG — 4 maja 2014 @ 18:20

  ale głupoty, jak można powiedzieć że na wyjeździe gra się trudniej i tworzy mniej sytuacji. To takie same warunki jak w Katowicach. Ktoś wam wmówił, że na wyjazdach jest trudno i w to uwierzyliście.

  Puszcza jest na poziomie 2 ligi i z wami jedzie przez cały mecz. Jesteście pieprzonymi partaczami. Gdybyście potrafili grać tworzylibyście więcej akcji, dośrodkowali częściej i strzelali bramki. Nawet Łukasz już powoli do WAS -O WIELCY PIŁKARZE- równa. Trageda. lepiej już nic nie mówcie w wywiadach bo tylko ludzi wkurzacie.

 

Dodaj komentarz

*