Goncerz: Nie sprostaliśmy oczekiwaniom

Dodano przez Błażej | 8 czerwca 2014 18:23
Licznik odwiedzin: 1778

Mecz w Płocku zakończył sezon.Na koniec mieliśmy jeszcze krótką okazję by porozmawiać z Grzegorzem Goncerzem M.in. o jego planach na przyszły sezon.

Goncerz: Ostatnio miałem dobrą serie meczów w których strzelałem bramki, dziś też miałem okazje, ale nie chciało wpaść. Przy dwóch akcjach dobrze zachował się bramkarz Wisły, trafiłem w niego. Sylwestrzak też miał swoją okazję, gdy piłkę wybito z lini bramkowej. Wydaje mi się,że nieźle graliśmy dzisiaj, mieliśmy swoje akcje. Ten mecz chyba oddaje to jak wyglądała ta runda. Graliśmy dobrze a tracimy bramkę do szatni po stałym fragmencie gry, na szczęście udało się wyrównać i sezon kończymy remisem. Nie ma co owijać w bawełnę, runda jesienna narobiła wszystkim apetytów a my niestety nie sprostaliśmy tym oczekiwaniom.
Jeśli chodzi o moją osobę i przyszły sezon to decyzje jeszcze nie zapadły. Wiem,że ze strony klubu była wola by kontrakt został przedłużony. Miałem jednak umowę z władzami klubu, że o kontrakcie porozmawiamy po zakończeniu sezonu. Teraz będzie czas by się tym zająć i zobaczymy jak ta sytuacja się zakończy.

Tak na koniec Grzegorz po sezonie, komu bedziesz kibicować w MŚ?

Do środy jeszcze trenujemy, od czwartku zaczynają się mecze, myślę,że na spokojnie obejrzę mistrzostwa od ćwierćfinałów, będę się przyglądać faworytom.

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

c/ rejestrację w Superbet z naszych banerów.

Dziękujemy!

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*