GieKSa zaczyna oficjalną współpracę z ŚCWIS

Dodano przez Marcin | 15 listopada 2021 11:34
Licznik odwiedzin: 557

Dziś rano odbyła się konferencja prasowa, na której zawiązano współpracę pomiędzy GKS-em Katowice a Śląskim Centrum Wolności i Solidarności. Instytucja ta odpowiada za prowadzenie Muzeum Pamięci Kopalni Wujek, organizację obchodów rocznicowych czy edukacją szkolną wśród najmłodszych nie tylko na Śląsku, ale i w całej Polsce.

Klub GKS Katowice dołączył do pomagających od ponad 10 lat przy obchodach kibiców GieKSy. Wielosekcyjna GieKSa w listopadzie i grudniu będzie przypominał w ramach kampanii informacyjnej o wydarzeniach z grudnia 1981 roku. Każda z sekcji przeprowadzi specjalny mecz rocznicowy, podczas którego zawodnicy wyjdą na boisko w specjalnych opaskach, na bandach led pojawią się grafiki informacyjne, a każde spotkanie poprzedzi minuta ciszy.

Prezes GKS-u Katowice Marek Szczerbowski przekazał dyrektorowi ŚCWiS pierwszy egzemplarz specjalnej, dedykowanej koszulki, w której hokeiści wyjadą na lód podczas finałowego turnieju o Puchar Polski, który rozegranie zostanie pod koniec roku w Bytomiu.

Oprócz działań Klubu działania w temacie 16 grudnia prowadzi również Stowarzyszenie Kibiców GKS-u Katowice „SK 1964”, natomiast o szczegółach będziemy informować w późniejszym terminie.

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

c/ rejestrację w Superbet z naszych banerów.

Dziękujemy!

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*