[BUKMACHER] Przełamać niemoc na Bukowej

Dodano przez Przewoz | 16 października 2020 15:00
Licznik odwiedzin: 352

Już jutro GKS zmierzy się na własnym stadionie z drużyną Błękitnych Stargard, która znajduje się w środku tabeli. Lider z Suwałk pojedzie w niedzielę na mecz do Bytowa. Natomiast już dzisiaj wieczorem drugoligowe granie rozpoczną Chojniczanka z KKS-em Kalisz.

Katowiczanie zrehabilitowali się za remis u siebie ze Zniczem i wygrali w Elblągu 2:1 po dobrej grze. Podopieczni Rafała Góraka zanotowali już szósty ligowy mecz z rzędu bez porażki. Wyjazdy wyglądają bardzo dobrze, ponieważ po porażce na inaugurację w Krakowie trzy kolejne delegacje to trzy zwycięstwa. Inaczej sprawa wygląda w Katowicach, pierwszy mecz u siebie to wygrana z rezerwami Lecha, a później dwa remisy i darowanie rywalom punktu w samych końcówkach. Czas na kolejne trzy punkty przy Bukowej! Nasz rywal znajduje się idealnie w środku tabeli, ma cztery punkty straty do pierwszego miejsca barażowego i cztery punkty przewagi nad strefą spadkową. Ostatnie dwa mecze Błękitnych to dwa zwycięstwa, w Ostródzie 2:0 i u siebie 1:0 z Hutnikiem. Poprzednie mecze to trzy porażki z rzędu, z Bytovią 1:4, w Chojnicach 0:2 i ze Stalą Rzeszów aż 0:5. Wygląda na to, że Błękitni potrafią wygrywać z drużynami ze środka i dołu tabeli, ale z ekipami, które mają ambicje grać o coś więcej, radzą sobie marnie. Bukmacherzy są zdania, że GieKSa jest absolutnym faworytem tego meczu. Kurs na wygraną GieKSy 1.55, a kurs na zwycięstwo Błękitnych 5.10. Kurs na remis 4.30.

Dziewiątą kolejkę rozgrywek dzisiaj wieczorem rozpocznie spadkowicz z beniaminkiem. Chojniczanka podejmie u siebie KKS Kalisz. Gospodarze po świetnym początku sezonu zaczęli grać mocno w kratkę. Ostatnich pięć spotkań to kolejno: remis w Elblągu 0:0, wygrana 2:0 z Błękitnymi, porażka w Częstochowie 0:1, zwycięstwo z Garbarnią 3:1, przegrana we Wrocławiu 0:2. Goście dzisiejszego meczu w tym samym okresie zdobyli dwa punkty więcej. Przegrali u siebie z Garbarnią 1:2, pokonali rezerwy Śląska 3:0 we Wrocławiu, polegli z Wigrami 0:3, kolejno pokonali Motor 3:0 i Bytovię 2:1. Wszyscy już wiemy, że polska piłka jest bardzo nieprzewidywalna, naturalnym faworytem tego meczu zdaje się Chojniczanka, ale absolutnie nie można skreślać gości z Kalisza. Kurs na tryumf Chojniczanki 1.70. Kurs na wygraną KKS-u 4.40. Kurs na remis 3.85.

Zakończenie kolejki nastąpi w niedzielę w Bytowie. Gospodarze podejmą lidera z Suwałk. Bytovia gra ostatnio nie najlepiej. Po wyjazdowej wygranej w Stargardzie 1:4 nastąpiła seria bez zwycięstwa. Najpierw porażka ze Skrą 0:1, następnie dwa remisy 2:2 – z Garbarnią i rezerwami Śląska i ostatnio kolejna porażka z KKS Kalisz 1:2. Bytowianie tracą tylko dwa punkty do strefy barażowej, ale zwycięstwo z Wigrami będzie niezwykle trudne do wywalczenia, ponieważ ekipa z Suwałk wygrała pięć kolejnych spotkań, strzeliła w nich 11 bramek, a straciła tylko 2. Wydaje się więc, że Wigry są absolutnym faworytem najbliższego meczu, ale nie według bukmacherów. Kurs na zwycięstwo Bytovii 2.62, kurs na wygraną Wigier 2.60, a kurs na remis 3.25. Ten mecz będzie można obejrzeć na antenie TVP Sport w niedzielę o godzinie 15:30.

Moje typy:

GKS Katowice – Błękitni Stargard typ 1 @ 1.55

Chojniczanka Chojnice – KKS Kalisz typ 1 @ 1.70

Bytovia Bytów – Wigry Suwałki typ 2 @ 2.60

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

c/ rejestrację w Superbet z naszych banerów,

d/ zakup plakatu formatu A3 ze strojami GKS Katowice.

Dziękujemy!

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*