[BUKMACHER] Grać tak, żeby nie wpaść w zaspę

Dodano przez Przewoz | 25 lutego 2021 09:00
Licznik odwiedzin: 289

Nie dziwią słowa trenera Góraka po ostatnim meczu sparingowym wygranym przez katowiczan 3:0 ze Stalą Brzeg. Po ponad dwumiesięcznej przerwie wszyscy mocno stęskniliśmy się za piłkarskimi emocjami związanymi z walką GieKSy o ligowe punkty. Niestety jak na razie nie będzie nam dane oglądać zmagań piłkarzy z wysokości trybun, ale miejmy nadzieję, że już niebawem się to zmieni.

Jak zwykle po tak długiej przerwie ciężko jest przewidzieć, w jakiej formie są poszczególne ekipy, zwłaszcza że często wyniki w meczach sparingowych nie są miarodajne i nie odzwierciedlają faktycznej dyspozycji. Zwłaszcza w momencie, gdy praktycznie wszystkie gry kontrolne są rozgrywane na sztucznej nawierzchni. Z kronikarskiego obowiązku odnotuję jednak, co następuje: GKS rozegrał 9 sparingów, wygrał 5 spotkań, zremisował 2 razy i 2 razy przegrał. Katowiczanie strzelili 17 bramek, a stracili 9. Tylko dwukrotnie udało się zachować czyste konto, z GKS-em Tychy i Stalą Brzeg. Raz piłkarze z Górnego Śląska nie byli w stanie przełamać defensywy rywala, było to w przegranym 0:1 meczu z Koroną Kielce. Nasz sobotni rywal z Ostródy rozegrał w przerwie zimowej 8 sparingów, bilans podopiecznych trenera Piotra Jacka to 3 zwycięstwa, 2 remisy i 3 porażki. Bilans bramkowy 20-19. GKS przystąpi do tego spotkania z pozycji wicelidera z dużymi szansami na przesunięcie się na sam szczyt tabeli. Sokół znajduje się obecnie na 8. miejscu i ma zaledwie 1 punkt straty do strefy barażowej. Emocji przy Bukowej na pewno nie zabraknie, a my liczymy na dobry wiosenny start GieKSy! Kurs na tryumf GieKSy 1.49, kurs na remis 4.65, kurs na zwycięstwo Sokoła 4.90. 

ZAREJESTRUJ SIĘ I POSTAW NA WYGRANĄ GIEKSY W BETFAN!

Ważne dla układu czołówki tabeli spotkanie odbędzie się w niedzielę w Polkowicach. Miejscowy Górnik, który obecnie jest liderem, podejmie Chojniczankę, która zajmuje 3. miejsce. Gospodarze tego meczu rozegrali 7 gier kontrolnych. Zanotowali 4 wygrane i 3 porażki. Chyba najbardziej zaskakująca była przegrana z trzecioligową Polonią Bytom aż 2:5. Polkowiczanie dwukrotnie mierzyli się z rywalem z wyższego szczebla rozgrywek i dwukrotnie przegrali, 1:2 z Chrobrym i 0:2 z Miedzią Legnica. Goście z Chojnic 6 razy wybiegali na boisko w okresie przygotowawczym, wygrali 2 mecze, 3 przegrali i raz zremisowali. Również dwa razy zagrali z klubami z wyższej klasy rozgrywkowej i również obydwa mecze przegrali, 0:4 z Arką Gdynia i 1:2 ze Stomilem. Można by się pokusić o stwierdzenie, że obie ekipy nie są obecnie w zabójczej formie, ale wszystko zweryfikuje niedzielny mecz, który będzie można obejrzeć w telewizji o godzinie 20:00. Kurs na wygraną Górnika 2.27, kurs na remis 3.20, kurs na zwycięstwo Chojniczanki 2.96. 

Ostatnim omawianym meczem jest sobotnie starcie Pogoni Siedlce z Bytovią Bytów. Ekipa z Mazowsza rozegrała 8 sparingów w okresie przygotowawczym, wygrała 3 mecze, 2 razy zremisowała i zaliczyła 3 porażki. Bilans bramkowy 14-15. Jeden mecz zagrali z rywalem z wyższej półki, przegrywając 0:3 z Górnikiem Łęczna. Bytovia również rozegrała 8 spotkań, 5 razy wygrała, raz zremisowała i 2 razy przegrała. Bramki 16-13. Rywalem z wyższej ligi była Arka Gdynia, którą Bytovia pokonała 3:2. Obie ekipy sąsiadują ze sobą w tabeli i dzieli ich różnica zaledwie jednego punktu. Z jednej strony przy dobrym układzie wyników, któraś z ekip mogłaby się zbliżyć do strefy barażowej, z drugiej strony przewaga nad strefą spadkową również jest niewielka. Kurs na zwycięstwo Pogoni 2.60, kurs na remis 3.26, kurs na wygraną Bytovii 2.65.

Moje typy:

GKS Katowice – Sokół Ostróda typ 1 @ 1.49

Górnik Polkowice – Chojniczanka Chojnice typ 1 @ 2.27

Pogoń Siedlce – Bytovia Bytów typ 2 @ 2.65

***


Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

c/ rejestrację z naszego linku w BetFan i wpłatę minimum 50 złotych,

d/ rejestrację z naszego linku w STS i wpłatę minimum 50 złotych,

e/ zakup plakatu formatu A3 ze strojami GKS Katowice.

Dziękujemy!

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*