Apel Ultras GieKSa przed meczem ze Zniczem

Dodano przez kosa | 25 lipca 2019 22:00
Licznik odwiedzin: 1322

Grupa Ultras GieKSa przed meczem ze Zniczem Pruszków wystosowała apel do wszystkich fanatyków GKS Katowice. Bilety i karnety do kupienia online oraz w sklepie kibiców Blaszok. Poniżej prezentujemy odezwę Ultrasów oraz kibicowski plakat, który można wykorzystać do promocji (m.in. w mediach społecznościowych).

„Już w niedzielę o godzinie 13:00 inaugurujemy nowy sezon piłkarski meczem przy Bukowej!

Wszyscy zdajemy sobie sprawę, jak wyglądał nasz poprzedni sezon, ale czas puścić wszystko w zapomnienie i z całych sił wspierać nasz klub.

Wiele zmian personalnych; powrót trenera Góraka; mocno odmłodzony skład deklarujący walkę na murawie w przeciwieństwie do poprzednich miernot pokroju Wawrzyniaka, Pawełka; wypieprzenie alkoholików po ekscesach na obozie — to wszystko napawa optymizmem, że nastały duże zmiany i pora udowodnić, że MY, jako kibice GieKSy, mamy się dobrze i reszta kibicowskiej Polski może nam zazdrościć fanatyzmu.

Nowi piłkarze zasługują na nasze wsparcie i będą je otrzymywać, póki na murawie pozostawią resztki sił — WALCZYĆ, BIEGAĆ!

Wszyscy widzimy się na Blaszoku i pomagamy kręcić Berkiemu mega doping. Pogoda zapowiada się świetnie więc ubieramy żółte koszulki i bierzemy do łapy szalik!

NASZA WIARA NIEZACHWIANA! WSPÓLNIE PO ZWYCIĘSTWO!”

Ultras GieKSa 2003

8 komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
 1. SX — 27 lipca 2019 @ 00:20

  Tak tak zawsze coś teraz że odmłodzony skład, a pewnie będzie jak zwykle walka o utrzymanie. Zero widoku na sukcesy sportowe, zero widoku na stadion. Czym tu się podniecać. Robią nas w balona od paru lat i to się nigdy nie zmieni bo im na to zezwalamy, na stadionie ciągle są kibice , mają od nas przyzwolenie po prostu na robienie bagna z naszego klubu.

 2. Ab — 26 lipca 2019 @ 17:34

  Widzę że wielu uwierzyło w ten bełkot Góralczyka i przytakującego lub milczącego Góraka w „weź zapytaj”. Dziwi mnie że co roku te same ograne chwyty skutkują o wykonanej pracy no i oczywiście o motoryce i chęci walki. O grze w piłkę nie ma mowy. Czeka nas bezmyślna rąbanka ” na ambicji” i dorabianie teorii do aktualnie osiągniętego wyniku. No chyba że siatka naszych skautów nieprzerwanie wyszukiwała ściągnięte talenty z najdalszych zakątków Polski i ręczy za ich potencjał.W tym przypadku nie należy żałować że wychowankowie naszej akademii idą w świat. Weryfikacja zaczyna się w niedzielę.

 3. Pyjter — 26 lipca 2019 @ 15:49

  Panowie więcej optymizmu !
  Wreszcie odmłodzony skład (do młodzieży świat należy)którzy coś chcą osiągnąć,dać im pograć że sobą że 2 lata,a trenera nie zwalniać mimo braku awansu.Wytrwalosci.

 4. as — 26 lipca 2019 @ 14:46

  Jasne, zaś to samo, nie wyciągać wniosków tylko zapomnieć i wspierać aż skompromitują klub ponownie i tak od lat. Głupoty nam nie brakuje… Nikt z zarządców nie przeprosił i nie uderzył się w piersi, kosmetyczne zmiany bo i tak głupi lud to kupi, w końcu kupuje już od lat. Gieksa jest najgorzej zarządzanym klubem w Polsce, gdzie kasa idzie w błoto a efektów nie ma.

 5. pablo eskobar — 26 lipca 2019 @ 11:58

  Zabijanie pilki w Katowicach trwa w naklepsze teraz Rozwoj pozniej Gieksa

 6. Mecza — 26 lipca 2019 @ 11:14

  Trochę dziwię się tym wpisom żałującym, że nie przejęliśmy ludzi z Rozwoju. Oni spadli z 2 ligi, byli jednymi z najsłabszych a my chcielibyśmy oprzeć na nich kadrę…

 7. Dziadek — 26 lipca 2019 @ 00:58

  Loża szyderców zawsze daje szansę, ale nie popiera bezmyślnego fanatyzmu. Będę w niedzielę by zobaczyć co udało się stworzyć Górakowi (którego bardzo szanuję), ale nie przewiduję w sierpniu dobrych wyników, bo zbyt mało grali ze sobą. Tak naprawdę zobaczymy koło października czy udało się coś sklecić…
  Niestety nadal nie widzę po stronie właściciela klubu żadnej osoby, która potrafiłaby ocenić i wyciągnąć wnioski z tego co na boisku. Dlatego szykujmy się na dłuższy pobyt tutaj. Przewiduję trwania ciąg dalszy.
  A szkoda, bo właśnie rozpierzchła się ekipa rozpadającego się Rozwoju z której ludzie rozjechali się po Polsce. Dlaczego znowu Gieksa jej nie przejęła? Po uzupełnieniu o Błąda i kilku lepszych graczy mogła by to być siła nie do zlekceważenia…
  Organizacyjnie nic się nie zmienia i to mnie martwi.

 8. Irishman — 25 lipca 2019 @ 22:29

  DOKŁADNIE O TO CHODZI!
  Natomiast ja tam ultrasem już nie mam szans być. Natomiast mam gorąca prośbę do „loży szyderców”, aby odpuściła i dała chociaż kilka meczów luzu, tym młodym chłopakom! W tym momencie bardzo aktualne dla nas jest powiedzenie – „mowa jest srebrem, a milczenie złotem”!!!

 

Dodaj komentarz

*