[17. KOLEJKA] Wszystkie oczy zwrócone na Rzeszów

Dodano przez marcepan | 8 listopada 2019 19:23
Licznik odwiedzin: 337

Koniec rundy jesiennej przypada na weekend przed listopadową przerwą reprezentacyjną. Poza sobotnim hitem w Rzeszowie ciekawy mecz Pogonią i Stalą z punktu widzenia drużyn znajdujących się w drugiej części tabeli. Telewizja zdecydowała się pokazać spotkanie Znicza Pruszków z Widzewem.

Stawka spotkania w Rzeszowie to mistrzostwo rundy jesiennej oraz zdobycie przewagi przed trzema kolejkami rozgrywanymi awansem. GKS Katowice zagra z najlepszą drużyną II ligi na jej boisku. Oba zespoły w ostatnich pięciu meczach zdobyły po 13 punktów. Początek meczu w sobotę o 13:00.

Błękitni po pierwszym remisie w tym roku podejmie rezerwy Lecha Poznań. Goście po serii słabszych wyników wygrali dwa ostatnie spotkania.

Trudne zadanie przed Skrą Częstochowa. Gospodarze zmierzą się ze Stalą Rzeszów. Skra nie wygrała czterech ostatnich meczów. Stal przegrała dwa kolejne spotkania.

Górnik Polkowice jedzie do Bytowa po kolejne zwycięstwo, które pozwoli mu przeskoczyć drużynę gospodarzy. Bytovia zajmuje ostatnie miejsce barażowe.

W Siedlcach Pogoń zmierzy się z ostatnim przeciwnikiem GieKSy. Gospodarze przełamali w ostatniej kolejce dłuższą serię meczów bez wygranej. Stal zagra o zmniejszenie straty do bezpiecznego miejsca w tabeli.

Trzecia drużyna tabeli zagra z przedostatnią w tabeli Legionovią. Trudne zadanie przed zespołem gości. Górnik zdobył jedenaście punktów w pięciu ostatnich meczach.

Olimpia Elbląg zagra o zmniejszenie dystansu do czołówki. Gospodarze ostatniego z sobotnich spotkań zagrają z Garbarnią. Goście po serii meczów bez wygranej zdobyli cztery oczka w dwóch spotkaniach i ustabilizowali swoją pozycję w środku tabeli.

Ostatni w tabeli Gryf zagra z Elaną Toruń. Gospodarze w bardzo trudnej sytuacji z dziewięcioma punktami straty do bezpiecznego miejsca. Trzy punkty pozwolą Elanie na zwiększenie przewagi nad strefą spadkową.

Widzew jedzie do Pruszkowa. Gospodarze po słabszym okresie i trzech kolejnych porażkach zmienili trenera. Goście po długiej serii meczów bez porażki musieli w ostatnim meczu uznać wyższość Resovii.

17. Kolejka – 9-10 listopada

Błękitni Stargard – Lech II Poznań (9 listopada, 13:00)

Resovia – GKS Katowice (9 listopada, 13:00)

Skra Częstochowa – Stal Rzeszów (9 listopada, 13:30)

Bytovia Bytów – Górnik Polkowice (9 listopada, 16:00)

Pogoń Siedlce – Stal Stalowa Wola (9 listopada, 16:30)

Górnik Łęczna – Legionovia Legionowo (9 listopada, 17:00)

Olimpia Elbląg – Garbarnia Kraków (9 listopada, 18:00)

Gryf Wejherowo – Elana Toruń (10 listopada, 13:00)

Znicz Pruszków – Widzew Łódź (10 listopada, 13:05)

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*